Понеділок
19.02.2018
16:40
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Корисні сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гірківська загальноосвітня
школа І-ІІ ступенів

Головна » 2016 » Червень » 2 » перевід учнів у наступні класи
11:24
перевід учнів у наступні класи

Згідно протоколу педагогічної ради №8 від 01.06.2016року "Про перевід учнів початкової ланки"

У наступні класи переведено таких учнів:

До 2 класу

1.Бойчук Роман Юрійович

2. Данчук Софія Олександрівна

3. Кириченко Анастасія Сергіївна

4. Петриковець Дмитро Олександрович

5. Соловей Анна Олександрівна

6. Шевчук Артем Олександрович

До 3 класу

  1. Данчук Артем Сергійович
  2. Карплюк Владислав Олександрович
  3. Кириченко Максим Сергійович
  4. Кізяк Юлія Вікторівна
  5. Кожемяк Каріна Вікторівна
  6. Романюк Микола Олексійович
  7. Тимощук Ангеліна Сергіївна
  8. Франчук Анна Юріївна

До 4 класу

  1. Гришкевич Максим Анатолійович
  2. Данчук Артем Сергійович
  3. Ковтун Віталій Вікторович
  4. Кізяк Максим Олександрович
  5. Шевчук Анастасія Володимирівна

До 5 класу

  1. Гришкевич Христина Анатоліївна
  2. Гурман Роман Сергійович
  3. Кожемяк Наталія Володимирівна
  4. Олійник Тетяна Віталіївна
  5. Пʼятак Михайло Русланович
  6. Романюк Максим Олексійович
  7. Савич Юлія Андріївна
  8. Франчук Віктор Юрійович

Згідно протоколу педагогічної ради №9 від 14.06.2016року "Про перевід учнів старшої ланки"

До 6 класу

1. Данчук Святослав Олександрович

2. Гришкевич Анатолій Анатолійович

3. Гурман Владислав Сергійович

4. Кришталь Анна Ігорівна

5. Ткачук Олександра Олександрівна

До7 класу

  1. Андреєва Марина Володимирівна
  2. Закревський Максим Дмитрович
  3. Кожемяк Діана  Вікторівна
  4. Костенко Богдан Русланович
  5. Савич Тарас Андрійович
  6. Семенюк Олександр Володимирович

До 8 класу

  1. Бойчук Юрій Юрійович
  2. Волков Богдан Геннадійович
  3. Кізяк Дмитро Михайлович
  4. Кришталь Вікторія Ігорівна
  5. Остапчук Любомир Михайлович
  6. Шинкарук Ольга Сергіївна

До 9 класу

  1. Кізяк Діана Олександрівна
  2. Максимів Максим Анатолійович
  3. Соловей Віталій Станіславович
  4. Троїцька Олександра Олександрівна
  5. Шихевич Петро Сергійович
  6. Ящук Максим Романович

 

 

 

Переглядів: 141 | Додав: Hirki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]